Час правя-дзення
|
Месца правядзення
|
Мерапрыемства
|
Клас
|
Адказны
|
Панядзелак, 26.12.2022
|
9.00
|
Спартыўная зала
|
Падрыхтоўка па АФП
|
2-4
|
Мініч І.А.
|
10.00
|
Каб.10
|
Пазнавальна – гульнявая праграма “Навагоднія цуды”
|
5
|
Асабіна Т.Т.
|
10.00
|
Каб.7
|
Дыспут “Падлеткі і грамадства”
|
8,9
|
Бондар І.В.
|
10.00
|
аг. Кукава
|
Спаборніцтвы “Зімовыя забавы”
|
3,4
|
Дрозд В.І
Шэлест А.І.
|
11.00
|
аг. Кукава
|
Экскурсія ў зімовы лес.
Акцыя “Дапаможам птушкам зімой”
|
7
|
Дзенісеня Н.У.
|
11.00
|
аг. Кукава
|
“Зімовыя забавы”- гульні на свежым паветры
|
8,9
|
Бондар І.В.
Берташ Т.Ю.
|
Аўторак, 27.12.2022
|
9.00
|
Спартыўная зала
|
Падрыхтоўка па АФП
|
2-4
|
Мініч І.А.
|
10.00
|
№ 2
|
Аб’яднанне па інтарэсах “Нажнічкі-чараўнічкі”
|
3-4,9
|
Януць Л.У.
|
10.00
|
№ 3
|
Творчая майстэрня “Зімовыя карункі”
|
2
|
Ленкавец Н.М.
|
10.00-11.30
|
Спартыўная зала
|
Падрыхтоўка да спаборніцтваў па валейболу
|
7-10
|
Бародка І.М.
|
11.00
|
№ 4
|
Аб’яднанне па інтарэсах “Юны інспектар руху”
|
6-8
|
Чыркун Т.І.
|
11.00
|
Бібліятэка
|
Гульня-падарожжа “Новы год на ўсёй планеце”
|
3-5
|
Ленкавец А.І.
|
9.00
|
ГДК
|
Раённая дабрачынная акцыя “Нашы дзеці”
|
3,6,10
|
Волах Т.К.
|
Серада, 28.12.2022
|
9.00
|
Спартыўная зала
|
Падрыхтоўка па АФП
|
2-4
|
Мініч І.А.
|
10.00
|
г. Ганцавічы
|
Экскурсія “Ганцаўшчына святочная”.
Навагодні кінатэатр.
|
1
|
Скарагод І.Л.
|
10.00
|
Школьны стадыён
|
Гульні на свежым паветры “Зімовыя забавы”
|
6
|
Пабудзей Т.І.
|
9.00
|
Каб. 11
|
Аб’яднанне па інтарэсах “Роўны навучае роўнага”
|
10-11
|
Асабіна Т.Т.
|
11.00
|
Спартыўная зала
|
Аб’яднанне па інтарэсах “Гуляем у футбол”
|
3-8
|
Бародка І.М
|
Чацвер, 29.12.2022
|
9.00
|
г.Ганцавічы
|
Прафарыентацыйная экскурсія ва УА“Ганцавіцкі дзяржаўны прафесіянальны каледж”
|
11
|
Чыркун Т.І.
|
9.00
|
Спартыўная зала
|
Падрыхтоўка па АФП
|
2-4
|
Мініч І.А.
|
10.00
|
Каб. 5
|
Падрыхтоўка да патрыятычнай гульні “Зарнічка”
|
3-4
|
Мелехавец В.М.
|
10.00-11.30
|
Спартыўная зала
|
Падрыхтоўка да спаборніцтваў па валейболу
|
7-10
|
Бародка І.М.
|
11.30
|
аг. Кукава
|
“Тут я нарадзіўся, тут я жыву”.
Прагулка па вуліцах аг. Кукава
|
9
|
Берташ Т.Ю.
|
Пятніца, 30.12.2022
|
9.00
|
Спартыўная зала
|
Падрыхтоўка па АФП
|
2-4
|
Мініч І.А.
|
10.00
|
Каб. 5
|
Аб’яднанне па інтарэсах “Патрыёт”
|
5-6
|
Мелехавец В.М.
|
10.00
|
Каб. 11
|
Аб’яднанне па інтарэсах “Акварэлька”
|
1-4
|
Волкава А.Л.
|
12.00
|
аг. Кукава
|
Прафарыентацыйная экскурсія “Прафесія прадавец”
|
10
|
Волкава А.Л
|
Аўторак, 03.01.2023
|
9.00
|
Спартыўная зала
|
Падрыхтоўка па АФП
|
2-4
|
Мініч І.А.
|
10.00
|
Каб. 2
|
Час вясёлых забаў “Навагодні калейдаскоп”
|
2
|
Ленкавец Н.М.
|
10.00
|
Дзіцячы сад аг. Кукава
|
Навагодні турнір “Знаўца роднага краю”
|
1
|
Скарагод І.Л.
|
10.00
|
Каб. 10
|
Прагулка ў зімовы лес “Вабіць нас зімовы родны край”
|
5
|
Асабіна Т.Т.
|
11.30
|
Каб. 11
|
Аб’яднанне па інтарэсах “Роўны навучае роўнага”
|
10-11
|
Асабіна Т.Т.
|
10.00
|
Каб. 4
|
Аб’яднанне па інтарэсах “Юны інспектар руху”
|
6-8
|
Чыркун Т.І.
|
10.00
|
№ 2
|
Аб’яднанне па інтарэсах “Нажнічкі –чараўнічкі”
|
3-4,9
|
Януць Л.У.
|
11.00
|
Каб. 5
|
Падрыхтоўка да патрыятычнай гульні “Зарнічка”
|
3-4
|
Мелехавец В.М.
|
11.00
|
Кукаўская сельская бібліятэка
|
Гульня-віктарына “Навагоднія прыгоды”
|
7
|
Дзенісеня Н.У.
|
11.00
|
Каб. 5
|
Гадзіна настольных гульняў “Гульнялэнд”
|
6
|
Пабудей Т.І.
|
Серада, 04.01.2023
|
9.00
|
Спартыўная зала
|
Падрыхтоўка па АФП
|
2-4
|
Мініч І.А.
|
10.00
|
Бібліятэка
|
Гульня – падарожжа “Дзівосны свет любімых казак”
|
2-4
|
Ленкавец А.І
|
11.00
|
Каб.7
|
Занятак з элементамі трэнінга “Матывы нашых учынкаў”
|
5-7
|
Бондар І.В.
|
11.00
|
Каб. 3
|
КТС “Прыгоды на Каляды”
|
3,4
|
Дрозд В.І.
Шэлест А.І.
|
11.00
|
ДУА “СШ №3 г.Ганцавічы”
|
Раённы этап інтэлектуальна-творчай гульні
“Піянерскі квіз”
|
5-6
|
Асабіна Т.Т.
|
11.00
|
Спартыуная зала
|
Аб’яднанне па інтарэсах “Гуляем у футбол”
|
3-8
|
Бародка І.М
|
Чацвер, 05.01.2023
|
10.00
|
ДУА “Дзіцячы сад аг. Кукава”
|
Конкурс каляднай песні
|
1
|
Скарагод І.Л.
|
9.00
|
Спартыўная зала
|
Падрыхтоўка па АФП
|
2-4
|
Мініч І.А.
|
7.00
|
г. Баранавічы
|
Прафарыентацыйная экскурсія ў БарДУ
|
11
|
Чыркун Т.І.
|
10.00-11.30
|
Спартыўная зала
|
Падрыхтоўка да спаборніцтваў па валейболу
|
7-10
|
Бародка І.М.
|
11.30
|
Каб.7
|
“Навагодняя фільматэка”: прагляд камедыйнага відэафільма “Калядны экспрэс”
|
8,9
|
Бондар І.В
Берташ Т.Ю.
|
13.00
|
Каб. 7
|
Экскурсія ў прыроду “Прыгоды ў казачным лесе”
|
9
|
Берташ Т.Ю
|
11.00
|
ДУА “Ганцавіцкі РЦДЮТ”
|
Раённы этап гульнявога квэста
“Па кроках Перамогі”
|
3-4
|
Асабіна Т.Т.
|
Пятніца, 06.01.2023
|
9.00
|
Спартыўная зала
|
Падрыхтоўка па АФП
|
2-4
|
Мініч І.А.
|
12.00
|
Каб. 5
|
Аб’яднанне па інтарэсах “Патрыёт”
|
3.5,6
|
Мелехавец В.М.
|
10.00
|
Каб. 11
|
Аб’яднанне па інтарэсах “Акварэлька”
|
1-4
|
Волкава А.Л.
|
10.00-11.30
|
Спартыўная зала
|
Падрыхтоўка да спаборніцтваў па валейболу
|
7-10
|
Бародка І.М.
|
11.00
|
Каб. 7
|
Караокі-сустрэча “Калядныя пасядзелкі”
|
6
|
Пабудзей Т.І.
|
12.00
|
аг. Кукава
|
Майстар-клас “Паштоўка на Каляды”
|
10
|
Волкава А.Л
|
26.12-30.01, 03.01-06.01
|
09.00-12.35
|
Школьны стадыён
|
Катанне на лыжах (з улікам снежнага покрыва)
|
2-11
|
Бародка І.М.
Мініч І.А.
|