04.05.202404.05.2024
План
мерапрыемстваў Кукаўскай СШ
на 04.05.2024 года
Форма правядзення
|
Час правядзення
|
Месца правядзення
|
Адказны
|
Факультатыўныя заняткі
|
“Асновы духоўна-маральнай культуры”
(5 кл)
|
9.00 - 9.45
|
Каб. 10
|
Чыркун Т.І.
|
“Асновы духоўна-маральнай культуры”
(7 кл)
|
9.55 - 10.40
|
Каб. 4
|
Чыркун Т.І.
|
“Секреты синтаксиса и пунктуации»
(9 кл)
|
9.00– 9.45
|
Каб. 5
|
Асабіна Т.Т.
|
“Вялікая Айчынная вайна савецкага народа (у кантэксце Другой сусветнай вайны)”
(9 кл)
|
10.50 - 11.35
|
Каб. 4
|
Чыркун Т.І.
|
“Юны пагранічнік” (7 клас)
|
9.00 – 9.45
|
Каб. 10
|
Мелехавец В.М.
|
“Падарожжа па геаграфічнай карце” (6 клас)
|
9.00 – 9.45
|
Каб. 4
|
Януць Л.У.
|
“Мы - самі”(8 клас)
|
9.55 - 10.40
|
Каб.4
|
Януць Л.У.
|
Прадметныя кансультацыі
|
Беларуская мова (9 клас)
|
11.45-12.30
|
Каб. 5
|
Волах Т.К.
|
Прафесійная падрыхтоўка
|
Працоўнае навучанне (10-11 кл.)
|
9.00
|
УА “Ганцавіцкі дзяржаўны аграрны каледж”
|
-----
|
Арганізацыя грамадскай карыснай працы
|
ГКП (8 кл)
|
9.00-9.45
|
Каб.8
|
Бондар І.В.
|
ГКП (9 кл)
|
9.55-10.40
|
Каб.8
|
Бондар І.В.
|
Работа аб’яднанняў па інтарэсах
|
Аб’яднанне па інтарэсах
“Акварэлька” (1-4 кл)
|
9.00 – 9.45
|
Каб. 11
|
Волкава А.Л.
|
Аб’яднанне па інтарэсах
“Рукадзельніца” (1-4 кл)
|
9.55-10.40
|
Каб. 11
|
Волкава А.Л.
|
Работа грамадскіх аб’яднанняў
|
Аперацыя “Памяць удзячных пакаленняў” (6 клас)
|
10.00
|
аг.Кукава
|
Асабіна Т.Т.
|
Раённыя мерапрыемствы
|
Гульнявая праграма “Сустракаем Пасху”
(1-6 класы)
|
13.00
|
СДК аг.Кукава
|
-
|
Агульнашкольныя мерапрыемствы
|
Дзень грамадзянскага, патрыятычнага і духоўна-маральнага выхавання
Экскурс у гісторыю ”Поверженные знамёна” (6-8 класы)
|
10.50
|
Каб. 7
|
Мелехавец В.М.
|
Фізкультурна-аздараўленчая работа
|
АФП з элементамі баскетбола (2-7 класы)
|
9.55 – 10.40
|
Спартыўная зала
|
Бародка І.М.
|
АФП з элементамі футбола (2-4 класы)
|
10.45 – 11.30
|
Спартыўны стадыён
|
Мініч І.А.
|
Настаўніцка-бацькоўскі патруль
|
Рэйд па месцах
масавага адпачынку моладзі
|
21.00 – 23.30
|
аг. Кукава
|
Па асобным графіку
|